Konsultuoja gydytojas

Magnis prieš ligas
Magnis prieš ligas

 

Bėdų šimtas – atsakymas vienas

 

Mokslininkai linkę manyti, kad daug įvairių požymių: bloga nuotaika, „skruzdėlių bėgiojimas“ po visą kūną, pastovus nuovargis, padidėjęs kraujo spaudimas, užsitęsusi depresija veda link vieno atsakymo – magnio trūkumas. Gydymas būtų nesunkus – tiesiog papildyti organizmą šiuo mikroelementu.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad 50 procentų Europos gyventojų kenčia nuo magnio trūkumo. Pirmieji požymiai sąnarių, kaulų, raiščių patempimai, uždegimai, skausmai. Žinoma, gyvenimas nestovi vietoje ir yra išrandami įvairūs preparatai, vaistai, kuriuos ir skiria gydytojai, tačiau dažniausiai jie yra gana brangūs ir žmonės dažnai nuleidžia rankas arba vartoja pačius elementariausius preparatus.

Magnis – visų svarbiausias

 

Augindami vaikus tėvai stengiasi, kad jų organizme netrūktų kalcio, nes šis elementas reikalingas kaulų vystymuisi. Tačiau mokslininkų atlikti tyrimai įrodė, kad vyksta atvirkštinis procesas – pagrindinį vaidmenį įsisavinant kalcį vaidina magnis. Jeigu prisimintume Mendelejevo elementų lentelę, magnis yra prieš kalcį, tai reiškia, kad jis yra aktyvesnis. Taigi  galima daryti išvadą, kad be magnio kalcio įsisavinimas nebus pilnavertiškas.

Dar labai dažnai šiam svarbiam elementui skiriamas menkas dėmesys. Mes net nepagalvojame, kad šis elementarus dalykas kaip magnis gali būti naudingas gydant net ir tokias ligas kaip cukrinis diabetas ar širdies ligos.

Ir visgi kaip tuomet mums papildyti organizmą naudingomis medžiagomis? Viena iš galimybių – tai sanatorinis gydymas: purvo vonios, mineralinės vonios ir t.t  Na o namuose į pagalbą gali ateiti Poltavos bišofitas. Bišofite yra net 10 pocentų  magnio, kas jį daro nepamainomu gydymo metu, o taip pat ir tolimesniam, profilaktiniam gydymui.
 

Poltavos bišofitas laikomas vienu iš efektyviausių, nes jis randamas apie 2,5 km gylyje, o taip pat unikalus savo sudėtimi. Naudojant bišofitą yra sukurta įvairių gydomųjų preparatų.

 

Sąnarių gydymui ir ligų profilaktikai galima naudoti gelį, mineralų tirpalus, jų efektyvumas yra didesnis nei vartojant tabletes. Galima probleminę vietą tiesiog įtrinti ir palikti šiltai aprišus ar užklojus  iki ryto.

 

Geriamas bišofitas gali būti naudingas gydant žarnyno, tulžies pūslės susirgimus, o taip pat gali gelbėti virškinimo gerinimui bei vidurių užkietėjimui.

 

Apie Poltavos bišofito  naudingumą galima pasakoti dar daug. Tačiau svarbiausia kiekvienam iš mūsų laiku pasirūpinti savimi. Būkite sveiki.


Olga Kovaliova,  medicinos docentė,  vyr gydytoja, Ukraina.