Konsultuoja gydytojas

Gydytojo konsultacija apie bišofito naudojimą
Gydytojo konsultacija apie bišofito naudojimą

Kad papildyti organizmą magniu, nes įpratę vartoti maisto papildus. Ar galima teigti, kad išorinis bišofito naudojimas yra alternatyva maisto papildams?

 

Išorinis bišofito druskų naudojimas ne alternatyva, o protingas papildymas. Vidinis preparatų vartojimas turi ir kai kurių trūkumų, pavyzdžiui prastas magnio įsisavinimas dėl virškinamojo trakto susirgimų. Netgi didelės išgeriamo magnio dozės nepatenka į sąnario kremzlinį audinį dėl natūraliai mažos kraujotakos sąnariuose ir kauluose, o traumų ar uždegimų atvejais kraujotaka dar labiau sumažėja.

Todėl esant sąnarių, stuburo, raumenų negalavimams tikslingas lokalus išorinis magnio šaltinio - Poltavos bišofito druskos preparatų naudojimas - tai duoda greitesnį gyjimo rezultatą. Taip pat ir sergant širdies kraujagyslių bei nervų sistemos ligomis vonios su bišofitu greičiau prisotina organizmą magniu ir padeda sveikti.
 

Kokios bišofito naudojimo kontraindikacijos? Ar galima bišofitą naudoti onkologiniams ligoniams?

 

Kaip ir visų fizioterapinių procedūrų. Magnis pasižymi imunomodeliuojančiu ir kanceroprotektiniu poveikiu, todėl bišofitas, kaip magnio šaltinis, gali padėti išvengti onkologinių susirgimų. Onkologiniai ligoniai gali naudoti bišofitą lokaliai tepant sąnarius ar panašiai, tačiau elektroterapinės ar magneto procedūros su bišofitu nerekomenduojamos, kaip ir bet kurios fizioterapijos procedūros.
 

Ar galima naudoti bišofitą vaikams?

 

Taip, galima, Poltavos bišofitą naudoja daugelis sanatorijų, tačiau kiekvienu atveju sprendžia gydytojas.

 

Bišofito naudojimas sergant odos ligomis: kada patartina naudoti, kokiais atvejais nerekomenduojama?

 

Poltavos bišofito vonias naudoja psoriazės ir egzemų atvejais. Bišofito preparatų negalima naudoti esant pažeistai odai, dermatitų ir alergijų atvejais.

 

Minėjote, kad bišofito procedūros atliekamos daugelyje sanatorijų. Ar yra teigiamų pacientų atsiliepimų apie bišofito naudojimą namuose, ar galima bišofitą naudoti be gydytojo paskyrimo?

 

Taip, atsiliepimai geri ir naudojant bišofitą namuose. Bišofitas yra natūrali gamtinės kilmės medžiaga, susiformavusi prieš milijonus metų ir jos naudojimas nesukelia jokio pašalinio poveikio, todėl drąsiai galima naudoti savarankiškai, tačiau gydytojo konsultacijos visada yra vertingos.

 

Dabar labai „madinga“ himalajų druska. Kuo skiriasi bišofitas - juk tai taip pat druska?

 

Himalajų druska - tai natrio ir kalio chloridas su mikroelementais. Himalajų druskoje magnio yra maža i- mažiau kaip 0,5 g viename kilograme. Bišofito druskos tirpalo litre magnio yra 100 g, taigi galite palyginti.