Bišofito produktai pirkti

Poltavos bišofito mineralų koncentratas, 1000 ml

 

Gamtinis magnio ir mikroelementų šaltinis odai, sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, širdžiai ir kraujagyslėms, nervų sistemai. Tonizuoja odą, stiprina nagus, gerina miegą. Antistresinis, atpalaiduojantis poveikis. Naudojimui sanatorijose, SPA salonuose, namuose. Galima naudoti pirtyje.

 

Kviečiame įsigyti el. parduotuvėje www.ecohit.lt

Magnio aliejus Magnesium oil

 

Magnio aliejus. Koncentruotas natūralus magnio chloridas. Išgaunamas iš 2,5 km gylyje senovėje susiformavusių klodų. 15-20 papurškimų suteikia reikalingą magnio paros normą. 

 

Naudojimo sritis. Naudojamas išoriškai transderminiam praturtinimui magniu , esant raumenų spazmams, sąnarių skaumui, venų varikozei;  mažina kojų „sunkumą“. Naudojamas esant plaukų slinkimui, taip pat plaukų augimo skatinimui. Gerina kraujo mikrocirkuliaciją ir limfotaką.

 

Įsigyti kviečiame el.parduotuvėje www.ecohit.lt

Bišofito mineralų tirpalas Profi ,1000 ml

 

Naudingas sąnariams, rekomenduojamas gydant artritą, radikulitą, osteochondrozę, osteoporozę, sumušimus, kulnų "ataugas".Tirpalas naudojamas įtrynimams, kosmetiniams kompresams, vonelėms.

 

Įsigyti kviečiame el. parduotuvėje www.ecohit.lt

Poltavos bišofito gelis

 

Universalus Poltavos bišofito - gamtinės kilmės mineralo- gelis skirtas fizioterapinėms procedūroms ir naudojimui namuose.

 

Poveikis: praturtina magniu, mineralais ir mikroelementais odą, jungiamuosius audinius, raumenis.

 

Naudingas esant nugaros, sąnarių skausmams ir uždegimams.

 

Įsigyti galima el. parduotuvėje www.ecohit.lt

Poltavos bišofitas Elit

 

Gamtinis magnio mineralų tirpalas, turintis daug mikroelementų (geležies, silicio, vario, cinko, seleno, molibdeno ir kt.) rekomenduojamas gydant artritą, radikulitą, osteochondrozę, osteoporozę, sumušimus.

 

Naudingas potrauminėje reabilitacijoje, naudojamas esant nugaros, kaklo, sąnarių skausmams, raumenų nuovargiui.

 

Įsigyti kviečiame el. parduotuvėje www.ecohit.lt

Fitokoncentratas voniai Eukaliptas

 

Koncentrato sudėtyje yra Poltavos bišofito, jūros druskos, eukaliptų aliejaus ir ektrakto. Vonios su eukaliptų ekstraktu ir magnio jonais tonizuoja, dezodoruoja ir atgaivina odą, pasižymi nuskausminančiu ir priešuždegiminiu poveikiu esant judėjimo aparato ir raumenų skausmams. Gerina kraujotaką, šalina mieguistumą, padeda normalizuoti cukraus kiekį kraujyje. Eukaliptas pasižymi antivirusiniu ir antimikrobiniu poveikiu.

 

Įsigyti kviečiame el.parduotuvėje www.ecohit.lt

Spygliuočių ekstraktas vonioms

 


Spygliuočių ekstraktas su mineralais ir mikroelementais kosmetinėms ir antistresinėms vonioms namuose, sanatorijose, SPA salonuose.
 
Tonizuoja ir atgaivina odą. Gali mažinti stresą ir nervinę įtampą, normalizuoti kraujospūdį, gerinti nuotaiką ir miegą.

 

Įsigyti kviečiame el. parduotuvėje www.ecohit.lt
 

Poltavos bišofito pėdų kremas

 

Poltavos bišofito kremas pėdų ir kulnų priežiūrai. Jūros dumbliai ir bišofito mineralai drėkina ir suminkština odą ir padeda užgydyti įtrūkimus.

 

Kremas dezodoruoja odą ir mažina prakaitavimą.

 

Įsigyti kviečiame el.parduotuvėje www.ecohit.lt

 

 

Poltavos Bišofito pėdų gelis

 

Poltavos bišofito pėdų gelis problematiškų ir skausmingų pėdų priežiūrai.

 

Gamtinio mineralo, randamo 2,5 km gylyje, gelis su kokoso aliejumi ir japonine laminarija rekomenduojamas sutrūkusioms pėdoms, nuospaudoms, "pentinams" (kulno "ataugoms").

 

Įsigyti kviečiame el.parduotuvėje www.ecohit.lt