Bišofitas vonioms

Vonios procedūros (SPA) teigiamai veikia visą organizmą: pagerina nuotaiką, padeda atgauti jėgas po fizinio ir emocinio krūvio, gerėja kraujotaka ir limfotaka. Praturtina organizmą magniu transdermiškai.

 

  • Vonios su Poltavos bišofitu, medetkų ekstraktu ir magnio jonais pasižymi priešuždegiminiu, dezinfekuojančiu, antiseptiniu, dezodoruojančiu ir jauninančiu poveikiu ir naudojamos esant galūnių venų nepakankamumui, diatezei, dermatitui, egzemai, odos bėrimams, furunkuliozei, nuospaudoms, odos įtrūkimams.

 

  • Vonios su Poltavos bišofitu, levandų ekstraktu ir magnio jonais didina imunitetą, pasižymi priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu esant neuralgijai, sąnarių ir raumenų skausmams.  Levanda ramina, gerina miegą. Vonios pasižymi anticeliulitiniu poveikiu, valo, maitina ir stangrina odą.  

 

  • Vonios su poltavos bišofitu, eukaliptų ekstraktu ir magnio jonais tonizuoja, dezodoruoja ir atgaivina odą, pasižymi nuskausminančiu ir priešuždegiminiu poveikiu esant judėjimo aparato ir raumenų skausmams. Gerina kraujotaką, šalina mieguistumą, padeda normalizuoti cukraus kiekį kraujyje. Eukaliptas pasžymi antivirusiniu ir antimikrobiniu poveikiu.

 

Naudojimas

 

Vieną gaubtelį koncentrato ištirpinti vonioje ar vonelėje 37C vandenyje, procedūros trukmė 15-20 minučių. Poveikis sustiprės padidinus koncentraciją dvigubai.

 

Nenaudoti

 

Nenaudoti esant ūmiems ir infekciniams susirgimams, trombozei, epilepsijai, 2 ir 3 laipsnio hipertonijai, individualiam netoleravimui, esant bendroms kontraindikacijoms balneoterapijos procedūroms.